درباره ما

درباره مادرحالی که دنیا با سرعت به سوی فرا جهانی شدن (METAVERSE) پیش می رود، ما اکاراگاه را ایجاد کردیم تا با کم کردن هزینه ها و با ایجاد سرعت قابل قبول و استفاده از بیکران داده ها ، مشتریان و کارفرمایان خود را در تشخیص حقیقت از دروغ یاری نماییم.
اگاراگاه امکان ارائه‌ مجموعه‌ی کاملی از خدمات ، در قالب پروژه‌های اوسینت ، داده کاوی ، تحقیق ، مصاحبه ، آموزش و … را به کسب‌وکارها ، سازمان‌ها و اشخاص حقیقی و حقوقی دارا می‌باشد.
پروژه‌ های ما شامل جمع‌آوری اطلاعات در وب ، شبکه های مجازی ، دنیای واقعی ، تحقیق محلی ، مصاحبه(حضوری و تلفنی) و … ؛ و ارائه‌ی آن بدون دخل و تصرف ، به کارفرماست .
برای این منظور شبکه‌ی وسیع همکاران ما در پاسخ به پرسش‌ها فعال شده و در گوشه و کنار جهان مجازی و حقیقی ، به دنبال پاسخ گشته و در پایان پروژه ، جواب سوالات در قالب‌های حرفه‌ای به کارفرما تقدیم می‌شود.

تضمین کیفیت
100%
سرعت عمل
98%
رضایت مشتری
92%
0 +
نیروی انسانی
0 +
پروژه انجام شده
0 +
تجربه کاری
0 +
پروژه موفق

تیم ماimages
مه لقا محمدی نیا ارتباطات
images
علی شرافتی زاده مدیر پروژه
images
مونا طهرانی پشتیبانی
images
سید مجتبی امیری مدیر عامل

نظرات مشتری  من با این شرکت حدود دو سال پیش شروع به کار کردم و انها توانستند مهارتهای خودشان را طبق تکنولوژی پیشرفته به کار بگیرند . عالی بودند.

  شاهین مرادی

  شاهین مرادی

  برنامه نویس

  شما با خیال راحت با این شرکت کارتان را شروع کنید زیرا که این شرکت میتواند تمامی آنچه مدنظرتان است برای تحقیقات در فضای مجازی را پیاده سازی کند.

  مانی امیری

  مانی امیری

  مشتری اوسینت

  برای سفارش پروژه های اوسینت برای گزینش کارکنان با این شرکت قرارداد بستم و انها توانستند پروژه را طبق ایده های که مد نظر من بود پیاده کنند.

  محمدرضا احمدیان

  محمدرضا احمدیان

  مشتری

  من به عنوان مدیر یک فروشگاه استارتاپ یک تیم حرفه ای لازم داشتم ، اکاراگاه افراد مورد نظر من را معرفی و به آنها پیشنهاد دادم ، از انتخاب این شرکت بسیار راضی هستم.

  علی امینی

  علی امینی

  مدیر

  برای قرارداد با شرکتی نیاز به اطلاعات اولیه و دقیق نسبت به آن شرکت داشتم، که مجموعه اکاراگاه با تیم حرفه ای و پشتیبانی قوی این کار را به آسانی برای من انجام داد.

  حامد فراهانی

  حامد فراهانی

  مدیر شرکت

  سوالات متداول  برای شروع پروژه با شما باید به صورت فیزیکی با شما قرارداد را عقد کنیم؟

  جهت عقد قرارداد از طریق فرم تماس با ما و یا از طریق شبکه های اجتماعی شرکت، اطلاعات خود را وارد نمایید تا همکاران ما در اسرع وقت جهت همکاری با شما تماس حاصل نمایند.

  شما در خارج از تهران هم پروژه های اوسینت انجام می دهید؟

  شما با خیال راحت با این شرکت کارتان را شروع کنید زیرا که
  این شرکت میتواند تمامی آیتم های مدنظرتان را با پشتیبانی
  و خدمات پس از تحویل برای شما در سراسر کشور در مرحله ی اجرا در آوردد.

  بعد از اتمام پروژه میتوانید پیش نماش اولیه را الکترونیکی نشان دهید؟

  بله شما میتوانید نتایج اطلاعات به دست آمده را به صورت فرم های الکتورینیک در پنل کاربری تعریف شده مشاهده و دانلود نمایید.

  آیا میتوانید برای خارج از کشور خدمات اوسینت را انجام دهید

  در حال حاضر خدمات اوسینت مجموعه اکاراگاه در سراسر کشور قابل انجام می باشد.